Дизайн упаковки

Ваш продукт найкращий! Але без грамотної подачі є ризик, що про це ніхто ніколи не дізнається. У нас найкращі цена дизайн упаковки.

Споживач витрачає на рішення про покупку всього кілька секунд і найчастіше віддає перевагу вже знайомим товарам. Але на його вибір все одно можна вплинути, причому абсолютно законними способами : )

Упаковка-це кінець ери невидимості товару. Це перше враження споживача, а також шанс привернути його увагу. Це можливість виділити свій продукт на полиці і швидко розповісти клієнту про себе. І, само собою, це просто красиво 😉

Ми беремо на себе весь процес розробки упаковки: від дизайну до вибору матеріалу. Все відповідно до останніх трендами, поставленим завданням і вашими цілями.

Ми підходимо до розробки з наукових позицій. Наші найкращі друзі-це психологія кольору, форм і тести в фокус-групах. Всі гіпотези ми підтверджуємо практикою і тільки потім впроваджуємо.

І, головне, наша краса обов’язково практична і враховує всі особливості зберігання продукту. Термін придатності, специфічний температурний режим — ми врахуємо кожну деталь.