Лизинговые программы для сельхозтехники

Надійний постачальник сільськогосподарської техніки та обладнання в Україну.
Ми пропонуємо техніку для всіх видів сільськогосподарської діяльності: ґрунтообробна і посівна техніка, техніка для заготівлі сіна і кормів, обладнання для зберігання і переробки зерна, обприскувачі та техніка для внесення добрив. У нас лизинговые программы для сельхозтехники.

ДОСТАВКА
по всій Україні

ФІНАНСУВАННЯ
Лізинг та кредитування

ОБСЛУГОВУВАННЯ
Тих. підтримка, сервіс

РЕГІОНАЛЬНА МЕРЕЖА
Більше 20 регіонів

Ми пропонуємо широку лінійку найрізноманітнішої техніки практично для всіх видів сільськогосподарської діяльності: ґрунтообробна і посівна техніка, техніка для заготівлі сіна і кормів, обладнання для зберігання і переробки зерна, обприскувачі та техніка для внесення добрив.І це далеко не повний спектр обладнання, що поставляється нами українським аграріям.

Аграрна Індустріальна Компанія співпрацює з кращими світовими виробниками техніки для сільського господарства. Список всесвітньо відомих торгових марок, яких ми з честю можемо назвати своїми партнерами, вражає: KINZE, KUHN, SALFORD, MECMAR, TEEJET, HYPRO, EARTHMASTER, RHINO, STORTI.

АИКо не просто продає техніку. Сервісна підтримка — наш фірмовий продукт! Клієнт обов’язково отримує разом з поставленою технікою налагодження обладнання і запуск в експлуатацію. Дефектовки, консультації та поточний ремонт-послуги постійно доступні нашим клієнтам.