Луганск интернет провайдеры

ОДНИМ ІЗ ЗАВДАНЬ СУЧАСНОГО БІЗНЕСУ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЧІТКЕ ПЕРЕДБАЧЕННЯ РИЗИКІВ І ЗВЕДЕННЯ ЇХ ДО МІНІМУМУ НАЯВНОСТІ
Компанія «Мегалінк» надає послугу організації резервних каналів зв’язку, піклуючись про те, щоб помітно знизити апаратні ризики, працюючого устаткування вашого бізнесу.Невід’ємною частиною бізнес-середовища залишається наявність ризиків. Ці ризики можуть бути пов’язані з багатьма чинниками, в тому числі з фактором непередбаченого відмови обладнання. Наслідком збою обладнання можуть стати мільйонні збитки компанії, які потім доведеться долати протягом тривалого часу. Тому одним із завдань сучасного бізнесу залишається чітке передбачення ризиків і зведення їх наявності до мінімуму. Одним з рішень проблеми збою основних каналів зв’язку є організація резервних і тимчасових каналів зв’язку підприємства. Компанія «Мегалінк» надає послугу організації резервних каналів зв’язку, піклуючись про те, щоб помітно знизити апаратні ризики, працюючого устаткування вашого бізнесу.
луганск интернет провайдеры.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ РЕЗЕРВУВАННЯ КАНАЛІВ ЗВ’ЯЗКУ?
Основні канали зв’язку, як правило, організовані з використанням кабельної системи. Резервні канали не пов’язані з існуючої кабельної системою і не залежать від них. Резервування відбувається за рахунок застосування радіоканалів, що дозволяє встановлювати зв’язок навіть в самих важкодоступних районах, де кабель прокласти просто неможливо. Є можливість організації мультисервісних мереж. Наявність резервного каналу забезпечить стабільну роботу обладнання ваших офісів, їх інфраструктури.

ПЕРЕВАГИ РЕЗЕРВУВАННЯ КАНАЛІВ ЗВ’ЯЗКУ
Резервування каналів зв’язку надає ряд переваг компаніям, а також дозволяє знизити існуючі ризики в роботі обладнання.
Резервний канал дозволить безперебійно працювати вашого обладнання і забезпечить надійність функціонування згідно ваших офісів. Це забезпечується за рахунок максимально швидкого перемикання з основних каналів, у разі їх пошкодження, на роботу резервних каналів.
При організації переїзду на нове місце, ви будете забезпечені безперебійною роботою резервних каналів, що дозволять вам зв’язатися з будь-якою точкою країни.
Резервні канали також можуть бути використані для розвантаження основних каналів. У годину пік весь другорядне трафік можна перенаправити на резервні канали, попереджаючи збої основних каналів.
Резервування каналів зв’язку дозволить істотно підвищити відмовостійкість ваших мереж.
Компанія також бере на себе зобов’язання щодо забезпечення цілодобового моніторингу стану каналів зв’язку підприємства клієнта, що уклав договір з «Мегалінк».

Вартість підключення
Ціна підключення даної послуги індивідуальна для кожного абонента і складається з вартості обладнання, витрат на підключення в повному обсязі.