МАКСВЕЛЛ

Група компаній МАКСВЕЛЛ АГРО представляє на Українському ринку новітні технології інтенсивного вирощування з максимальною фінансовою віддачею з гектара основних с. г. культур.

Ми пропонуємо Вам американську техніку таких фірм: Джон Дір, Грей Плейс, Кейс нову та б\у в різному ціновому діапазоні, за бажанням навчання кожного клієнта. Повний список запчастин до поставляється нами техніці, можливість обслуговування і ремонту силами продавця, налаштування, PS контролери. Детальніше на http://maxwellagro.com.ua/.

Сполучені Штати традиційно займають лідируючі позиції на ринку виробництва сільськогосподарського обладнання. Величезні площі посівних культур в країні стимулюють стрімкий розвиток технологій і конкуренцію між виробниками сільськогосподарських машин. В результаті, американські виробники змогли задати еталонні стандарти якості та інновацій в світі сільгосптехніки.

Американська сільськогосподарська техніка приваблює високою надійністю, довговічністю, ремонтопридатністю. Вона сконструйована таким чином, щоб забезпечувати максимальний комфорт для оператора під час роботи. Машини комплектуються економічними двигунами, що відповідають вимогам екологічної безпеки. Компанія «Максвелл Агро» пропонує швидку доставку американської техніки прямо з США.

Американська сільгосп техніка: каталог
З нашою допомогою ви можете замовити наступну техніку:

трактори різної потужності
зернозбиральні та кормозбиральні комбайни
сівалки і посівні комплекси
борони та глибокорозпушувачі
культиватори
дощувальні машини
обприскувачі
прес-підбирачі
навісне обладнання.
Ми продаємо американську сільгосптехніку з конвеєра і колишню у вживанні, що дозволяє заощадити кошти на її купівлю.

Сільгосптехніка в Україні: виробники
Наша компанія поставляє в Україну сільськогосподарську техніку таких відомих виробників:

John Deere – легендарна компанія, що випускає сільгосптехніку з ХІХ століття. Вироблена нею сільгосптехніка в Україні користується особливим попитом.
New Holland – ще один бренд з більш ніж столітньою історією. Виробляє трактори, комбайни, посівні комплекси та іншу техніку.
Great Plains – велика компанія, яка виробляє роторні культиватори, польові обприскувачі, косарки, посівне обладнання.
Case – один з найстаріших у світі виробників, що випустив першу механічну молотарку ще в 1831 році. Сьогодні виробляє широкий спектр ґрунтообробних машин, обприскувачів, комбайнів.
Умови купівлі сільськогосподарської техніки
Наша компанія доставляє сільгосптехніку по всій території України. Безкоштовна доставка, яка узгоджується з нашими менеджерами. Пропонуємо придбати сільськогосподарську техніку в кредит, скориставшись програмами банку Credit Agricole. Це реальна можливість придбати необхідне обладнання вже зараз, не чекаючи, коли буде накопичена потрібна сума.