Морские контейнеры

Морські контейнери являють собою стандартизовану багатооборотну тару, затребувану для зберігання і перевезення вантажів морським, залізничним і автомобільним видами транспорту. У нових або бу контейнерах можна перевозити вантажі не тільки стандартних розмірів, але і великогабаритну і негабаритну продукцію: металопрокат, автомобілі, спецтехніку, меблі, верстати. У нас найкращі морские контейнеры Минск. Для цих завдань існують модулі збільшеної висоти і ширини (High Cube, Pallet Wide), з відкритим верхом (Open Top І Hard Top), з подвійними дверима (Double Door), платформи з відкидними стінками (Flatrack) та інше. Зерно, вугілля, пісок, щебінь та інші сипучі матеріали транспортують в балкерній тарі (Bulk), а рідини і зріджені гази доставляють в танк-контейнерах. Крім транспортування суховантажні контейнери часто використовують для переобладнання в об’єкти різного призначення — побутівки, склади, гаражі, майстерні, житлові будинки, торгові точки, пункти прокату і багато іншого.

ПЕРЕВАГИ МОРСЬКИХ КОНТЕЙНЕРІВ ДЛЯ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕНЬ
Інтермодальність. Габаритні розміри і кріпильні елементи стандартизовані і можуть бути використані в мультимодальних перевезеннях, коли доставка вантажів здійснюється з використанням декількох видів транспорту без перетарки.
Максимальне збереження вантажу. Міцна конструкція і надійність запірних механізмів морських контейнерів захищає вантаж від пошкоджень ззовні, несанкціонованого розтину і розкрадання.
Можливість транспортування вантажів будь-яких габаритів і складності. Габарити вантажу обмежуються тільки розмірами контейнера.
Економічність. Стандартизована тара дозволяє здешевити перевалку товару в портах і на сортувальних станціях, прискорити обробку вантажу і його транспортування.