Наркологический центр

Відомо як страждають від алкоголізму і наркоманії залежні люди? Особливо важко і боляче дивитися як мучаться близькі родичі, друзі. Хімічна залежність змінює мислення людини і штовхає на не обдумані вчинки: Регулярний винос речей з дому, крадіжки і злочини. І це все відбувається через потребу в прийомі чергової дози при настанні ломки або похмільного синдрому. У таких випадках, якщо не вжити заходів з боку, не надати кваліфіковану медичну та психологічну допомогу, то можливий фатальний результат. Тимчасова тверезість, не зрівнятися з постійним ступенем чергової порції алкоголю або наркотику. Не опускайте руки, боріться за життя до останнього подиху. Поодинці навіть не намагайтеся вирішити проблему. Не сперечаємося, що на початкових стадіях прояву захворювання можна самостійно перестати вживати алкоголь і наркотичні речовини, але при сформованому захворюванні алкоголізму і наркоманії зробити це поодинці просто неможливо. Слухати роками чергові казки, типу: кину, це в останній раз, даю чесне слово. Марна трата часу, нервових сил і останніх фінансових можливостей. У нас найкращій наркологический центр харьков. Не впадайте у відчай, а відразу звертайтеся за допомогою до фахівців.

Виклик нарколога додому

Зателефонуйте в наркологічний центр в Києві і викличте для початку нарколога додому. Приїзд лікаря, змінить ситуацію докорінно. А головна причина полягає в тому, що на випадок чергового нападу ломки або істерики, лікар зможе надати першу професійну медичну допомогу в домашніх умовах, проконтролює ситуацію. В результаті зможе підібрати підхід, словесну родзинку і умовити почати лікування без застосування сили і тиску. Лікар зуміє розташувати до себе хворого. Примуси і командний голос повністю виключені.
Далі, від нарколога надійде повідомлення в центр, і приїде машина швидкої допомоги. Вся процедура транспортування відбувається анонімно.