Обменка

Віртуальна валюта давно і успішно замінила та готівкові гроші та банківські картки і рахунку. З її допомогою можна здійснювати не тільки покупки, але і оплачувати рахунки за комунальні послуги, телефон, інтернет, відправляти гроші на благодійність, купувати книги, одяг, косметику, розплачуватися за послуги веб-дизайнерів, туристичні та робочі поїздки. Яндекс.Гроші – один з найбільш популярних електронних гаманців виконує всі ці функції, тому багато споживачі використовують саме його. У нас ви знайдете обмен яд на приват24.

Нерідко виникають ситуації, коли віртуальні гроші необхідно «обміняти» на готівку. При необхідності вивести Яндекс.Гроші на картку Приватбанку можна скористатися послугами обмінника em24.biz, який працює з найбільш поширеними віртуальними гаманцями, з усіма видами валют, а найголовніше – забезпечує безпеку своїм клієнтам, виконуючи обмін інформацією з сайтом по захищеному протоколу.

Якщо користувач бажає здійснити виведення коштів на картку Приватбанку одноразово, виконати цей процес можна без реєстрації гостей, але введення персональних даних все одно знадобиться. При регулярному використанні сервісу em24.biz доцільно зареєструватися, що дозволить обійтися без постійного заповнення форми з особистими даними. До того ж за кожен обмін і виведення зареєстрований користувач зможе отримати бонус.

Процес виведення коштів з Яндекс.Гроші нескладний. Для його виконання досить вибрати в меню сервіс пункт «Обмін». Після появи розділу під назвою «Автоматичний обмін валют» ввести необхідні дані: під пунктом « Я міняю» кількість коштів, які потрібно вивести з Яндекс-гаманця. В «Хочу отримати» при виборі Приват24 з’явиться кінцева сума, яка надійде на банківську картку. Після заповнення даних (при варіанті без реєстрації) достатньо буде підтвердити переказ за допомогою спеціального платіжного пароля, що надійде у вигляді текстового повідомлення на мобільний телефон. Виведення грошей з допомогою обмінника Яндекс.Гроші здійснюється практично миттєво. А при необхідності перевірки його статусу досить вибрати відповідний розділ меню. Зареєстровані користувачі зможуть перевірити всі виконані операції в своєму особистому кабінеті, при цьому інформація про історію висновків та обмінів залишиться абсолютно конфіденційною для інших користувачів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *