Очки для водителей

Достеменно відомо, що близько 20% ДТП трапляється через те, що в момент аварії у водія була погана видимість. Частою причиною є засліплення фар від попереду автомобіля, що йде, від сонячного світла, відблисками, погана погода і т. д. Для того щоб, якщо не уникнути, то знизити ймовірність таких випадків до мінімуму, хорошою покупкою стануть окуляри для водіїв. Спеціальні антиблікові окуляри для водіїв відрізняються від сонцезахисних, які тільки затемнюють джерело світла, оскільки повністю блокують відблиски і значно знижують інтенсивність світла від фар зустрічних машин. У нас найкращі акционные цены на очки для водителей.
Окуляри для водіїв різняться також за матеріалом лінз, і їх кольором. Якісні окуляри для водіння також мають особливу форму, яка не закриває зони периферійного зору і підходить для будь-якого типу осіб. Крім того мають наступні властивості:
• Допомагають підвищити чіткість і контрастність;
• Усувають відблиски різного характеру;
• Практично повністю ізолюють потрапляння небезпечних УФ-променів;
• Допомагають знизити підвищену стомлюваність очей;
• Оптимізують пропуск світла.
Якісний товар, крім усього іншого, повинен бути виготовлений з ударостійкого матеріалу, з укріпленими сполучними частинами. На лінзи, в свою чергу, повинні бути нанесені різні антиблікові, затемнюючі, антистатичні і водовідштовхувальні фільтри. А самі лінзи повинні бути виготовлені з більш міцного матеріалу, ніж для виробництва звичайних сонцезахисних окулярів. Для досягнення кращого ефекту, звертайте увагу на колір лінз, так як в залежності від цього змінюється час і умови їх застосування.