Перевозка грузов из китая

Сьогодні вантажоперевезення з Китаю в Україну стали більш прозорими, доступними і вигідними. Хоча ряд проблем (мовний бар’єр, незнання китайського ринку, велику відстань між країнами тощо) не дозволяють українцям самостійно проводити закупівлі в Піднебесній.

Компанія «ukr-china» пропонує професійні послуги по закупівлі та доставці продукції з Китаю в Україну. Завдяки локалізації офісів компанії в Шанхаї, Пекіні, Гуанчжоу та Вербу — індустріальних центрах КНР, ми без праці виробляємо закупівлю необхідних товарів на кращих заводах, аукціонах і торгових площах. У нас можна замовити доставку одягу, техніки, меблів і тд. Без дод. комісій. У нас найкраща перевозка грузов из китая в украину.
Немає ніяких комісій, пов’язаних з формуванням та оформленням посилок

Автоотправка
товарів
Можливість автоотправки посилок зі складу без втрати часу на очікування схвалення

Оплата при отриманні
Всі посилки відправляються без оплати, оплата за посилку за фактом прибуття в Україну У даний час Китай по праву отримав статус найбільшого індустріального центру в світі. За кількістю функціонуючих промислових підприємств Піднебесна давно обігнала своїх конкурентів та впевнено вийшла на міжнародний ринок, завойовуючи довіру нових споживачів.

Багато відомі міжнародні виробники стали відкривати тут свої заводи та філії, наприклад, компанією Apple в Піднебесній виробляються комплектуючі для своєї електронної продукції.