П’ять найшвидших у світі зростаючих економік

Протягом наступних трьох років, малих країн з економікою, що розвивається прогнозується випереджати любить Китай та Індія за темпами економічного зростання

Мумбаї, Індія. Індія і Китай як звіт вражаюче зростання ВВП на регулярній основі, але тільки в Індії, увійшла у п’ятірку кращих в світі швидко зростаючих економік
Ринки
Автор: Джеймс Стеннард
7 квітня 2017 року
У січні Світовий банк опублікував чергову доповідь глобальної перспективи в доповіді, який оцінює економічне зростання майже в 200 країнах з розрахунку за рік відсоткова зміна ВВП.

Індія і Китай зазвичай вважаються зірки в цьому відношенні. У той час як середньосвітовий темп росту становить близько 2,7 відсотків, Індія повідомила цілих сім відсотків у минулому році, з Китаєм приблизно та ж. Такі цифри просто вражають – але вони не самі вражаючі у світі.

Глобальної перспективи надає прогнози зростання на 2017, 2018 і 2019 роках. Три роки в Індії прогноз сильна – поки Китай не зуміє зробити список. Тим часом, жменька невеликих ринках встановлюються поза ходити обидва. Тут, у світі фінансів число п’яти найбільш швидко розвиваються, засновані на середньому ці показники.

Бутан – 11.1%
Розташована між Китаєм і Індією, гірській місцевості бутану ускладнює побудову інфраструктури, таких як дороги і трубопроводи. Отже, оброблювальних галузей не є наріжним каменем для росту економіки. Замість цього, коріння процвітання Бутан лежать в гідроенергетиці, сільському і лісовому господарстві. Наприклад, будівництво величезного електростанції в Даган був важливий аспект плану уряду щодо збільшення потужності ГЕС в Бутані до 10 000 МВт до 2020 року.

Ефіопія – 8.7%
У той час Ефіопія є найбільшим одержувачем Африці допомогу в розвитку і залишається однією з найменш розвинених країн світу, деякі з його секторів показують великі перспективи для економіки. Зростаюча індустрія послуг лежить в надії на те, що Ефіопія стала країною з середнім рівнем доходу до 2025 року. Будівельний сектор також виріс в середині 1990-х років на масових державних інвестицій в інфраструктуру, а також зібрані реальні темпами в період між 2004 і 2014. Яскравим прикладом його досягнень є Гран-Ефіопської греблі «Відродження», яку часто вважають вінцем недавнього зростання країни.

Гана – 8.1%
З моменту демократизації країни в 1992 році, політичних і правових систем Гани були центральними для підтримки активного зростання економіки. З рештою судами, значною мірою незалежний і політичний процес досить стабільний, є кілька бар’єрів для міжнародної торгівлі, яка, отже, дозволяє країні використовувати його видобутку і запасів какао для підвищення добробуту. Виявлення запасів нафти в 2010 році є також однією з основних причин розвитку в даний час. Це, поряд з плану фіскальної консолідації, буде мати вирішальне значення для майбутнього розвитку Гани.

Кот Д’івуар – 8.1%
У 2012 році продуктивність Кот Д’івуару раптом загудів. На те були дві причини для цього: по-перше, мирний договір зупинив її 10-річної громадянської війни, і по-друге, уряд отримав $4,4 млрд пакету від МВФ. В даний час, какао, каву та пальмова олія є основою економіки країни. Уряд також канали продажу нафти в освіту та розвиток інфраструктури, що, у свою чергу, досягненнями промисловості. Столиці Абіджані зараз приймає в паризькому стилі кафе, і країна сподівається досягти статусу розвивається ринку до 2020 року.

Індія – 7.7%
Темпи зростання індійської економіки часто отримує загальну увагу, тому що економіка країни є стабільною і величезний. Послуги є основоположними для економіки, вважаючи дві третини ВВП Індії, а споживацтво знаходиться на підйомі завдяки зростаючому середнього класу. Це зростання сприяє підприємницький дух в громадянському суспільстві і глибоке почуття національної гордості. У той час як Китай сповільнюється, Індія йде вперед, з МВФ прогнозу він буде тріскатися вісім відсотків зростання ВВП в 2021 році.