Ремонт iPhone Киев

Вартість ремонту Айфонів в нашому сервісному центрі відносно невелика. При цьому ми не економимо на запчастинах і завжди закуповуємо тільки найкращі компоненти у перевірених постачальників. Це позначається і на ставленні клієнтів до нас. Значна частина клієнтів приходить за рекомендацією своїх знайомих, раніше зверталися в Apple Service для ремонту iPhone, ціни на який їх приємно здивували. Компанія впевнена в якості своїх послуг. Тому дає на кожен ремонт місяць гарантії.

При цьому за рахунок низької націнки на наші послуги ремонт Айфонів недорого і наші ціни порадують навіть самих ощадливих користувачів яблучних смартфонів. У нас найкращій ремонт iPhone Киев.

З прайсом на ремонт iPhone можна ознайомитися на нашому сайті.

Як зробити недорогий ремонт iPhone в Apple Service ще дешевше

Любителі економії вбивають в пошуковик словосполучення «ремонт заміна Айфона за найнижчими цінами» не залишаться розчарованими нашим сервісом. Періодично ми проводимо акції, які дозволяють зробити наш дешевий ремонт iPhone ще дешевше, роблячи знижки на різні послуги: заміну екрану, батареї, динаміка і т. д. Про акції можна дізнатися з розділу новин на сайті Apple Service.

Список послуг з ремонту Айфонів і ціни на них також розміщені на сайті. Вони постійно оновлюються. Так що клієнт може бути впевнений, що фактична вартість послуг відповідає тій, що вказана на сайті. Хочете дізнатися, найбільш поширену різновид ремонту iPhone? Заміна екрану займає тверде перше місце! Ця послуга є однією з найдорожчих в будь-якому сервісному центрі. Але, без неї користувачам не обійтися. Поява подряпин на корпусі або дисплеї ще якось можна перетерпіти. Але, якщо потрібна заміна дисплея iPhone, справа труба. У телефону серйозні проблеми. Повна заміна може знадобитися при появі на екрані глибоких тріщин, плям після попадання в воду і тому подібних неприємностей. Вкрай не рекомендується самостійно проводити цю процедуру. Звернення в сервісний центр-найшвидший і безпечний варіант.

Як відбувається заміна дисплея iPhone (Айфон)
Apple iPhone. Починаємо з інструментів
На столі будь-якого майстра по ремонту Айфона і заміні дисплея лежить величезна кількість найрізноманітніших інструментів. У звичайного користувача для цієї процедури є максимум викрутка і пінцет. Це одна з причин, по яких швидкість безпека і надійність ремонту екрану iPhone не йде ні в яке порівняння з спробами любителів провернути цю процедуру в домашніх умовах.