Технологія є великим фактором нерівності, ніж глобалізація, вважає МВФ

Новий доповідь МВФ показує, технології та глобалізації як ключових причин скорочення частки праці у національному доході

Машини для обробки автомобільних деталей у автомобільному заводі. Новий доповідь МВФ показав, що зниження частки праці багато в чому можна віднести до впливу технології
Ринки
Автор: Кім Дарра
11 квітня 2017 року,
З 1980-х років, частка праці в національному доході в країнах з розвиненою економікою поступово були зведені до нуля з технології та глобалізація, згідно з доповіддю, опублікованою МВФ на 10 квітня.

Незадовго до початку фінансової кризи 2008 року, частка національного доходу, отримані працівниками знизилася до найнижчого рівня за останні півстоліття, і з тих пір не матеріальне порятунок.

У доповіді МВФ, під назвою розумінні тенденція до зниження частки трудових доходів, визначених технологій в якості основної причини скорочення частки трудових доходів у розвинених країнах. «У розвинених країнах, близько половини зниження частки праці можна простежити вплив технологій», — йдеться у блозі МВФ на підставі доповіді.

Хіт для працівників пояснюється високою часткою робочих місць, які могли б бути автоматизовані, а також швидкий прогрес в області інформаційних і телекомунікаційних технологій. Технології також можуть бути шкідливі з-за наслідків для «поляризації роботу», згідно звіту, згідно з яким середньо-кваліфікованої робочої сили був під більшою загрозою від рутини-упереджене технології. Тоді це загострює нерівність у заробітній платі між різними рівнями кваліфікації.

Глобальна інтеграція також відіграє важливу роль, але його вплив оцінюється приблизно половина так само важлива, як технології.

Частка трудових доходів вимірює частку національного доходу, виплаченого по заробітній платі працівникам, а не доходів від капіталу. В той час як це не обов’язково є прямим показником безробіття, зниження частки трудових доходів, як правило, буде відбуватися паралельно зі збільшенням нерівності. Це почасти тому, що ті, хто володіє капіталом, як правило, вже бути згруповані навколо верхній частині розподілу доходів.

Звіт підтримує доводи штовхають у великих глобальних інститутів, які говорять все частіше проти течії торгового протекціонізму.

В той же день, МВФ випустив другий звіт – опубліковано в партнерстві із Світовим банком та Всесвітньою торговельною організацією, який стверджував, що при правильній політиці, можливо, використовувати можливості, які приносить торгівля, піднімаючи тих, хто залишився. Він заявив: “коригування в торгівлі може принести людині та економічного спаду, які часто концентруються, іноді різкий, і занадто часто стає затяжною. Це не повинно бути так».