Великобританія розробляє рецесії-виявлення системи попередження

Управління Національної статистики представила нові заходи, з тим щоб директивні органи Великобританії, щоб виявляти і реагувати на спади швидше

Невірні дані з затримкою відповіді від Банку Англії перед фінансовою кризою 2008 року
МЕНЕДЖМЕНТ | СТРАТЕГІЇ
Автор: Кім Дарра
6 квітня 2017 року
6 квітня, у Великобританії офіс для національної статистики (ons) анонсувала по зміцненню своєї системи попередження спаду, введення нового порядку розроблення попередніх оцінок ВВП. Великобританії неодноразово зустрічається серед кращих націй, коли мова заходить про створення точні попередні оцінки ВВП, але статистики за УНС вважають, що вони могли швидше визначити рецесії 2008 року.

УНС знайшли в той час як економіка впала у другому кварталі 2008 року, офіційна статистика запропоновано економіка як і раніше росте
УНС аналіз переоцінку чисел, отриманих під час економіка скочується в рецесію в 2008 році. Він виявив, що в той час як економіка впала на 0,7 відсотка в другому кварталі, офіційні дані свідчать, що економіка як і раніше росте. Ця неточність має дуже реальні наслідки, з банком Англії не в змозі стимулювати економіку до місяців.

Кілька удосконалень були зроблені до нинішньої системи оцінки, у тому числі включення своєчасні податкові дані. За оцінкою декларації з ПДВ як вони приходять в кожен місяць, УНС будуть мати уявлення про зміни заробітної плати, як вони відбуваються, а не покладатися на відповіді бізнес-опитувань. Дані ПДВ також надає набагато більший розмір вибірки, ніж відповідей, і будуть забезпечувати більший обсяг нових даних по малим підприємствам, забезпечуючи більш представницьким показником економічного зростання.

Коментуючи поліпшень, доповнень голови національних рахунків, Даррен Морган, сказав: «дуже важливо, що УНС зможете підібрати поворотних точок, як тільки вони відбуваються, дозволяючи політикам реагувати швидко. поліпшення оголосив сьогодні підвищення якості оцінок ВВП і допоможе зменшити розмір майбутніх змін.»