Видправити посилку

Транспортна компанія SAT забезпечить Вантажні перевезення по Україні, а так само і міжнародні перевезення в потрібні терміни. Пропонуємо професійну допомогу в організації та управлінні процесами логістики, розвиваючу бізнес і задовольняє потреби клієнтів. Також у нас перед відправкою, ви зможите рассчитать стоимость посылки. Наш досвід 17 років, що гарантує поєднання рівня сервісу надаваних послуг з обробкою замовлень і доставкою. Наш ресурс-це уніфікована мережа підрозділів в 119 містах, яка обробляє типи вантажів без габаритних і форматних обмежень з повним переліком послуг, що надаються. Адресна доставка і відправка SAT — це затребувана послуга, яка має на увазі виїзд за вантажем на склад відправника і доставку до дверей одержувача. Сервіс охоплює клієнтів 500 населених пунктах по Україні.
Супутні послуги компанії здатні допомогти у вирішенні завдань, як при відправці, так і при отриманні. Серед яких:

  • спуск і підйом вантажу на поверх;
  • повернення піддонів;
  • заборона на видачу вантажів.

Представлено 50 видів пакувальних матеріалів для додаткової упаковки вантажів в залежності від формату. Доставляємо по Україні за 24-72 годин. Для транспортування вантажів використовуються автомобілі з вантажопідйомністю 1,5-20 тонн, здатні доставити довгі і об’ємні вантажі.

Міжнародні перевезення:

SAT надає послуги регулярних міжнародних перевезень за маршрутом «Львів-Перемишль-Львів», «Україна-Європа-Україна». Терміни доставки складають від 2-х робочих днів.

Здійснювати:

  • експрес доставка документів і посилок;
  • міжнародна FTL і LTL доставка посилок і вантажів.