Обучение за рубежом обучение за рубежом

KTGroup – освітнє агентство, створене людьми, закоханими у свою справу. Це бізнес,який буде працювати багато років, здійснюючи свою діяльність виключно спрямовану на задоволення потреби клієнтів в освіті за кордоном. У нас найкраще обучение за рубежом обучение за рубежом.
На ринку освітніх послуг наша компанія працює вже протягом більш як 6-ти років. Ми добре розбираємося в продукті, який пропонуємо. Кожен рік ми беремо участь у виставках та конференції, які проводяться по всьому світу, і пропонуємо Вам тільки те, в чому впевнені самі і тільки те, що бачили своїми очима.
Наші досягнення безпосередньо пов’язані з нашими клієнтами, тому ми готові працювати для Вас і Ваших дітей, щоб вони стали успішними, освіченими і благополучними людьми.

Ми працюємо з дітьми, починаючи з 6-ти років. Спочатку діти їдуть разом з батьками на сімейні програми,щоб вивчати мову, з 8-ми років діти вже починають подорожувати самостійно, але в супроводі керівників – це групові програми. Починаючи з 11 років,діти вже можуть самостійно їздити по світу вивчати мову, і починають знаходити своє покликання в майбутньому. Потім,в залежності від побажань, діти їдуть вчитися в школу, коледж, університет, магістратуру. Наші маленькі клієнти ростуть разом з нашим агентством і Ми вже можемо сказати, що одне покоління ВИРОСЛО.
Ми з клієнтами працюємо багато років. За запитом ми можемо Вам надати рекомендаційні листи і відгуки про нашу роботу від клієнтів. Можемо надати Вам телефони, і Ви можете дізнатися про нашу роботу з перших вуст..