Adamex

Очікуєте поповнення в сімействі?

Тоді подбайте заздалегідь про першу найважливішу покупку для малюка-зручній колясці! Тому ми, пропнуємо придбати коляску adamex.

Адже у власному транспорті малюк проводить більшу частину часу в перші три роки життя.

Гуляючи з мамою на вулиці, дитина пізнає навколишній світ, спілкується, грає і відпочиває.

Ось чому коляска повинна бути не тільки красивою, стильною і комфортною, але і функціональною і безпечною, не ускладнювати пересування по вулиці, а всіляко допомагати і полегшувати життя мамі. Дитяча коляска Adamex (Адамекс) є незамінним помічником для мами під час прогулянок зі своєю дитиною. При створенні серії колясок Adamex, заводом-виробником були враховані всі тонкощі використання дитячих колясок. Всі коляски Adamex виготовляються з високоміцних, екологічно чистих матеріалів, що дозволяє їх використовувати без всяких побоювань.

У нашому магазині представлені коляски-трансформери Adamex. Ці дитячі коляски можуть регулюватися в трьох положеннях, в комплект входить люлька для перенесення малюка, забезпечена хорошою системою амортизації (яка б не була місцевість, це не завадять вашій дитині насолоджуватися прогулянкою), відстань між колесами не велика, що дозволить заїхати без праці навіть в самий вузький ліфт.