Автоломбард

Хочете взяти грошовий кредит під заставу автомобіля, але не можете залишатися «без коліс»? Шукаєте де взяти кредит під заставу авто в Алмати з максимальною для себе вигодою? Віддаєте перевагу послугам автоломбарду іншим формам заставного кредитування? Вигідні умови, мінімальні вимоги до позичальника, швидка онлайн-заявка-все це пропонується в автоломбарді Алмати від компанії «ТОО АВТО Ломбард Алем бізнес». Ознайомтеся з нашими пропозиціями щодо кредитування та користуйтеся вигідною позикою, залишаючись за кермом свого автомобіля.

Автоломбард Алмати

Умови кредитування в автоломбард алматы
Звернувшись до послуг нашого автоломбарду в Алмати, ви зможете швидко і вигідно отримати позику під заставу авто. Ми пропонуємо два варіанти кредитування — з правом водіння (у позичальника залишається можливість користуватися закладеним автомобілем) і без нього. Особливості наших послуг, що виділяють сервіс на тлі більшості конкурентів з автокредитування в Алмати, полягають в наступному:

Щомісячна винагорода становить 4% на місяць;
Термін кредитування в ТОО Авто Ломбард Алем бізнес-до 12 місяців — при необхідності може бути продовжений ще на 12 місяців);
Сума позики досягає 90% від ринкової вартості авто (максимальна — 20 мільйонів тенге або $110 тис.);
Позика в автоломбарді Алмати може бути продовжена;
Дострокове погашення кредиту без штрафних санкцій;
Кредит під заставу автомобіля з правом водіння видається за 30 хвилин;
Виїзне оформлення в межах міста Алмати
Офіційний і надійний Автоломбард в місті Алмати;
Гроші під заставу автомобіля ви можете отримати відразу на банківську картку
Погашення кредиту безготівковим шляхом через банківський переказ
Надійний автоломбард в місті Алмати з 2014 року
Детальну інформацію по кожному конкретному випадку ви зможете отримати у наших консультантів. Зв’язок з менеджерами автоломбарду Алмати цілодобово доступна по телефону +7 707 940 10 10 і через Whatsapp. Також ви можете задати своє питання у формі зворотного зв’язку, розміщеної на сайті автоломбарду. Досвідчені фахівці зв’яжуться з Вами зручним для Вас способом в зручний час. Уточнивши деталі, вони зможуть озвучити доступну суму автокредиту, можливі терміни та інші умови.