Багет оптом

Багет – слово, яке прийшло до нас з французької мови і надійно закріпилося в лексиконі творчих людей, художників, вишивальниць і навіть дзеркальщиків. Воно позначає планку, гладку або з орнаментом, з якої роблять рамки для картин, фотографій, інсталяцій, дзеркал. У нас ви знайдете багет оптом.

Сьогодні багет є найпопулярнішим матеріалом для оздоблення предметів образотворчого мистецтва. Це і не дивно, адже він здатний підкреслити глибину кольору, тонко і витончено підкреслити ідею, стати завершальним штрихом роботи. Після оформлення багет стає частиною твору мистецтва, тому недооцінювати його не варто.

Залежно від матеріалу, складності візерунка, ширини планки вартість на багети різних типів може значно відрізнятися. Найбільш дорогими і популярними є дерев’яні вироби. Вигідною в плані вартості альтернативою першому варіанту є пластиковий багет, однак і його не варто недооцінювати, адже якісно виконану рамку часом неможливо відрізнити від обрамлення з натурального дерева.

Майстерня «ArtBaget» надає можливість вибрати багет для картин двох типів – дерев’яний і пластиковий. У нас величезний вибір форм, кольорів, текстур і орнаментів. Тому ви точно зможете здивувати своїх клієнтів. Крім того, колекція постійно поповнюється новинками.

Матеріали та поради
В залежності від того, який цінової політики дотримується ваша майстерня, «ArtBaget» може запропонувати широкий асортимент продукції – від елітного «дерева» до недорогих пластикових варіантів. Чим же відрізняються ці матеріали у використанні і як виглядають «наживо»?

Дерево – незаперечний лідер серед матеріалів для багета. Причиною тому є кілька вагомих переваг:

► міцність і довговічність;
► простота роботи з матеріалом;
► натуральність і екологічність;
► безпека для здоров’я;
► простий і вишуканий зовнішній вигляд.
Дерев’яний багет стане відмінним рішенням в оформленні робіт, якщо економити немає потреби. Цей матеріал благородний і приємний оку, він не вигоряє за умови використання якісних лакофарбових матеріалів, він має «теплою» домашньої енергетикою. Єдиним недоліком цього варіанту є ціна, але вона з лишком окупається іншими перевагами.