Bitcoin

Стало відомо про те, що курс біткоіни сьогодні оновив річний максимум І сталося це після того, як платіжна система PayPal оголосила про додавання функцій для здійснення операцій з купівлі та продажу криптовалют. На цьому тлі курс біткоіни підскочив на 8% до позначки в $12 817, що є рекордним досягненням з липня 2019 року. Раніше в цьому році курс біткоіни досягав $12 473. Джерело зазначає, що вартість першої криптовалюти тільки на цьому тижні зросла більш ніж на 11 %. У вівторок ціна одного біткоіни перевищила позначку в $12 000, а новина від PayPal про початок роботи з криптовалюта стала поштовхом до подальшого зростання. Згідно з наявними даними, PayPal дозволить своїм користувачам купувати, зберігати і продавати криптовалюта. Причому не тільки bitcoin gold, але також Ethereum, Bitcoin Cash і Litecoin. Крім того, надалі з’явиться можливість оплати покупок за допомогою криптовалюта в 26 млн торгових точок, що використовують PayPal.

Варто відзначити, що деякі інші компанії з фінансової сфери стали звертати більше уваги на цифрові активи. Раніше в цьому місяці американська компанія Squre, що займається розробкою рішень для прийому і обробки цифрових платежів, придбала 4709 біткоіни за $50 млн, заявивши, що криптовалюта може стати «більш поширеною валютою» в майбутньому. У серпні інвестиційний холдинг Fidelity організував свій перший фонд, орієнтований на біткоіни.

Що стосується першої криптовалюта, то з початку 2020 року її вартість збільшилася приблизно на 75 %. У березні курс біткоіни опускався до позначки в $3800, але з тих пір він досить впевнено зростає.