Детская кроватка

Народження малюка-це завжди радісна подія, яка залучає всю сім’ю в приємні клопоти!
Перш за все, новому члену сім’ї необхідні свої власні речі: дитяче ліжечко, коляска, пеленальний столик і багато іншого, те, що називають «приданим» для дитини. Ми пропонуємо купить детскую кроватку

Багато майбутні матусі переживають про те, як буде спати їх карапуз, чи не будитиме всю сім’ю незадоволеними криками. Для того щоб сон вашого малюка був міцним і спокійним, зверніть увагу на сучасні та якісні дитячі ліжечка. Перше місце для сну, на думку психологів, дуже важливо, саме воно формує у крихти відчуття затишку, спокою і захищеності. У красивій, виконаної з натуральних, екологічних матеріалів ліжечку так добре засипати під мамину колискову, а пробудження малюка буде спокійним і радісним. Більшість ліжечок призначені для карапузів з самого народження і до трьох років. Деякі моделі навіть надають можливість трансформації в місце сну для підлітка. У міру дорослішання дитини дно в ліжечку можна опускати нижче, а стінки будуть надійно захищати дитину від падінь. Коли малюк підросте, передню стінку дитячого ліжечка можна буде зняти і за допомогою декількох красивих подушок перетворити улюблене місце для сну в затишний диванчик, на якому так приємно читати книжки і ділитися секретами.

Вибираючи дитяче ліжечко серед великої кількості моделей, представлених в нашому магазині, ви без зусиль зможете знайти той варіант, який гармонійно впишеться в ваш інтер’єр дитячої кімнати або спальні батьків. Можливо, Вашому малюку дуже сподобається засипати, коли його заколисують за допомогою полозів для гойдання. Багато дитячих ліжечок обладнані коліщатками, що дуже зручно в усіх відношеннях.