Флексопечать этикеток

Міцна і приваблива упаковка грає таку ж важливу роль, як і якість самого товару. З кожним днем на полицях магазинів з’являється все більше однотипної продукції, тому виділитися серед аналогів стає все складніше. До різних категорій товарів пред’являються певні вимоги по упаковці, тому в більшості своїй, вони однотипні. У зв’язку з цим, єдиним ефективним способом залучити покупців є яскраві етикетки, наклейки і стікери. У нас найкраща флексопечать этикеток. Дані елементи є не лише потужним маркетинговим інструментом, але і самостійним носієм інформації. Якісна плівка, яскрава наклейка з продуманим дизайном, оригінальний і стильний стікер — це недорогий, але ефективний спосіб підвищити конкурентоспроможність товарів, підвищити попит серед покупців і як можна краще презентувати свою продукцію. Рішення зробити наклейки на замовлення є доцільним вкладенням, яке гарантовано окупиться і покриє всі витрати на виготовлення етикеток, стікерів. Крім того, товари, на яких відсутні важлива інформація, не викликають довіри у споживачів, тому етикетка — невід’ємний елемент упаковки, до якого пред’являються стандарти і вимоги, регламентовані законом. Незалежно від типу продукції, упаковка повинна містити такі відомості про нього:

назва;
дату виробництва;
термін придатності;
склад;
умови зберігання;
масу, обсяг;
ціну;
найменування компанії-виробника, логотип і контактні дані;
інструкцію по застосуванню і т. д.
Наклейки, стікери та етикетки повинні бути читабельними, чіткими, стійкими до різних механічних пошкоджень, а також збережуть свої характеристики в умовах підвищеної вологості і перепадів температур. Тому друк етикеток, наклейок та стікерів повинна проводитися на сучасному обладнанні, з використанням довговічних і якісних матеріалів. І друкарня «Sticker» володіє всіма необхідними потужностями для виробництва і друку етикеток, етикеток та стікерів, які прослужать протягом тривалого терміну. Ми з належною увагою ставимося до всіх деталей замовлення, виготовляємо вироби в потрібній кількості, різних форм, розмірів, застосовуємо нешкідливі матеріали та фарби для друку. Враховуючи всі вимоги та побажання клієнтів, а також орієнтуючись на умови, в яких будуть використовуватися етикетки, наклейки і стікери, для їх виготовлення ми використовуємо широкий діапазон матеріалів:

різні плівки;
різні види паперу;
різноманітні види клею.
Запросивши друк під замовлення, наші досвідчені фахівці також готові допомогти вам у розробці дизайну макету. Ми гарантуємо, що наші етикетки, наклейки і стікери підвищать впізнаваність вашої продукції і розширять коло постійних покупців.