Флешка банковская карта

USB флеш-накопичувачі пройшли довгий еволюційний шлях і сьогодні завдяки досягненням в області мінімізації чіпів пам’яті і контролера, що дозволяє встановлювати флеш-пам’ять великої ємності корпусу мінімальних розмірів, флеш-накопичувачі у формі карт міцно займають лідируючі позиції в сегменті промопродукції. У нас найкраща флешка банковская карта.

Однією з примітних особливостей цих карт є можливість двостороннього повнокольорового УФ-друку. Велика площа брендування з обох сторін забезпечує достатньо місця як для корпоративних логотипів так і контактних даних. Ми пропонуємо Вам високоякісний повноколірний друк на власному обладнанні японської фірми Mimaki.

Накопичувачі у вигляді флеш-карти є ідеальним бізнес-інструментом, який дозволяє передавати документи, презентації або дані клієнтів в електронному вигляді. Вони чудово вписуються в гаманець і можуть зберігати до 32 Гб даних.

До Вашого вибору широкий асортимент флеш-карт в різних формах і розмірах — від «кредитної карти» до картки розміром з ластик.

Термін виконання Вашого замовлення буде залежати тільки від завантаженості виробництва і своєчасної передплати, і становить від 30 хвилин до 24 годин.

В комплекті до кожної флеш-карті йде:

флеш-накопичувач(4Гб — 32Гб)
індивідуальний поліетиленовий пакет
індивідуальна картонна коробочка
повнокольоровий УФ-друк з двох сторін