Фотограф

Фотографія-це спосіб показати людину зовсім з іншого боку. У кожен знімок я вкладаю душу. Тому, фотографія для мене не є простим хобі. Це частина мого життя. Кожен знімок робиться відповідально, адже всі люди різні і необхідно зловити їх унікальність, показати те, чого навіть вони не помічали. Ось чому всі мої клієнти так задоволені. У нас найкращій фотограф.

Геть банальність. Я забув, що таке нудна експозиція, а індивідуальність кожного я зводжу в абсолют! Моє завдання-зробити так, щоб важливі події у Вашому житті завжди залишалися поруч з Вами в альбомі.

Не за горами найважливіший день у Вашому житті, а Ви так і не вибрали весільного фотографа? Мрієте про яскравий і незабутній власний портрет? Починаєте новий бізнес і плануєте рекламну кампанію? Маріть кар’єрою топ-моделі або просто шукайте свій образ? Вперше в житті зважилися на фотозйомку? — я вирішу будь-яку з цих проблем. Знайти професійного і недорогого фотографа в Києві непросто. Мій статус підтверджує моє портфоліо по співпраці з багатьма відомими компаніями як проектний фотограф. Фотографа часто зустрічають по портфоліо , а проводжають … тут вже як вийти. Я тривалий час працював у видавництві, цей період навчив мене високо цінувати якість і тверезо оцінювати час виконання роботи. З недавніх пір я повністю Фріланс фотограф, так як це дозволяє мені максимально якісно надавати послуги фотографа моїм партнерам.