Газоблок

Газобетон-відносно новий, але популярний будівельний матеріал. Виробляється штучно і являє собою бетон з пористою структурою, через що мають високий показник теплопровідності, міцності і зручності монтажу. В Україні почав набирати популярність, починаючи з 2007 року, і попит безперервно зростає вгору. Як будівельний матеріал став популярний завдяки таким факторам:

Вартість. Використання газобетону при будівництві будинку дозволяє економити на матеріалі і вартості робіт;
Технічна характеристика. Крім конструкційного призначення газосилікат поєднує в собі і теплоізоляційні функції;
Зручність кладки. Точні геометричні характеристики і система паз-гребінь, прискорює кладку щодо інших будівельних матеріалів. Ми пропонуємо купить газоблок.
Газоблок від виробника

Компанія «Керамік Фест» займається продажем газобетону по Києву та Київській області з 2004 року, працівники нашої компанії знають нюанси і відповіді питання, які виникають в процесі вибору і покупки товару.
Для продажу блоку заводи скрупульозно відбирають дилерів, число яких від трьох до десяти компаній. Ми є офіційними дилерами заводів Аерок і Стоунлайт і несемо відповідальність за якість наших послуг, як перед клієнтом, так і перед заводом. Максимум попиту і пік продажів проводиться на період з квітня по серпень — в цей час ціна на газоблок підвищується. Досвідчені будівельники преобрітают блок коли ціна мінімальна і немає дефіциту — це період з листопада по лютий, після чого вивозять матеріал на об’єкти вже до весни.

Вартість газобетону
Сировина. Для створення газосилікатних блоків високої якості потрібне використання тільки якісних комплектуючих матеріалів, які будуть коштувати дорожче. Відповідно, ціна на нього буде вище.
Технологія виготовлення та обладнання також впливатимуть на ціну. Якщо підприємство використовує нове і дороге обладнання і технології, що вимагають витрат, то ціна буде збільшуватися.
Спосіб доставки.
Час покупки. У» гарячий сезон » будівництва ціни на газосилікат дещо підвищуються, взимку ж можна заощадити і купити газобетон дешевше.
Поширеними матеріалами для зведення каркаса будинку є цегла і блок. Ціна газоблоку, якщо порахувати кількість штук на квадратний метр, при розмірі 300х200х600 буде 9 штук вартість яких ~200 гривень. Квадратний метр цегли (76 штук) обійдеться в 250 гривень. Так само варто відзначити що витрата клею і вартість кладки газобетону буде економніше ніж у цегли.