Как социально-ответственный застройщик «Альянс Новобуд» меняет строительный рынок в Броварах

Как социально-ответственный застройщик «Альянс Новобуд» меняет строительный рынок в Броварах
Усвідомлене європейське суспільство вже давно звикло до того, що бізнес повинен бути соціально-відповідальним. Це давно приймають як належне і не готові миритися зі зворотним. Інша справа – країна, що розвивається, і суспільство, яке всіма силами прагне до кращого життя і вимагає від бізнесу не тільки чесними, але і відповідальними організаціями. Сьогодні ми вирішили на прикладі однієї з будівельних компаній, показати, як можна бути не тільки успішним, але і добропорядним. Нашу увагу привернула компанія «Альянс Новобуд», що займається комплексним розвитком мікрорайону міста Бровари. Основною діяльністю компанії є будівництво житлової нерухомості комфорт — і бізнес-класу. Це та сама компанія, яка отримала безліч нагород і позитивних відгуків за реалізацію житлових комплексів «Зелений квартал» і «Лісовий квартал».

Альянс Новобуд в Броварах
Альянс Новобуд
На сьогоднішній день компанія будівництво житлового комплексу «Лісовий квартал» в Броварах від «Альянс Новобуд» триває досить активно, про це свідчать численні відгуки. Як вже неодноразово згадувалося, житловий комплекс буде складатися з десятка висотних будинків комфорт-класу. Варто зазначити, що значна частина будинків вже передана на баланс міста.

Майданчики, що спеціалізуються на нерухомості, у 2017 році почали активно повертатися до теми будівництва ЖК «Альянс Новобуд». Вся справа в тому, що почав реалізовувати ще один проект у сфері житлової нерухомості.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *