Картинг

Вперше картинг, як вид спорту з’явився в 1960-х роках і з тих пір став масовим. Це гонки на, так званих, «картах» — малолітражні безкузовні гоночні автомобілі з невеликими колесами. Кращі спорткари здатні розвивати швидкість до 200-250 км/год. Для любительських гонок на картинг-центрах використовують автомобілі простіше. Зараз у всьому світі картинг міцно займає лідируючі позиції в індустрії розваг, авто спорту.
Ми також пропонуємо сертификат картинг. Картинг-це вид активного відпочинку, однаково доступний для дорослих і дітей, адже шлях в цей вид гонок відкритий для людей різного віку, статі та інтересів.

За часом один заїзд зазвичай займає 10 хвилин. І цього цілком достатньо, щоб відчути приплив адреналіну від швидкості і відчути себе в ролі професійного гонщика.
Це можливість для активного відпочинку, перебуваючи при цьому в повній безпеці і не піддаючи ризику своє здоров’я. Для управління картами не потрібно ніякої спеціальної підготовки. З дозволу батьків дозволяється кататися навіть дітям. Перед стартом проводиться невеликий інструктаж і навіть, якщо немає досвіду водіння, покататися на картах не складе праці. Стать і вік учасників також не має значення. Всім учасникам видають шолом, рукавички і комбінезон. Взуття – не видається, тому надіньте кросівки або кеди.