Лазерная резка киев

Лазерна різка та лазерне гравірування

Якщо вам потрібно якісно вирізати складну фігуру з дерева або іншого матеріалу в Києві, не обов’язково цілодобово сидіти в майстерні, орудувати лобзиком і ножицями. Для цих цілей вже давно існує послуга під назвою лазерна різка. Лазерна різка може надати листа фанери абсолютно будь-яку форму, вирізати об’ємний текст на фанері або декоративну панель для стін. Можливості устаткування дозволяють обробляти листові матеріали починаючи від паперу і закінчуючи сосновими породами до 20 мм. У нас лазерная резка киев.

РІЗАННЯ ФАНЕРИ
Найпопулярнішим напрямком на даний момент є лазерна різка фанери (по дереву). Для обробки ми вибираємо тільки високоякісну шліфований матеріал — фанера 1 сорту. Такий вибір забезпечує рівну лінію реза, акуратні краю виробу і відсутність дефектів. Лазерна порізка дерева затребувана в будь-який час року — лазерне гравіювання для декоративного прикраси приміщень і для виготовлення сувенірів та інших дизайнерських рішень. Робочий стіл лазерного гравіювання нашого обладнання може вмістити листові матеріали розміром 140х90 див. Якщо є необхідність замовити послуги порізки (лазерне різання або лазерне гравіювання) вироби більшого розміру, наші фахівці можуть виконати його з протяжкою. Нанести персоналізацію або логотип на будь дерев’яний виріб ви можете, звернувшись до нас із запитом лазерне гравіювання фанери.

ЛАЗЕРНЕ ГРАВІРУВАННЯ
Окремо варто відзначити такий напрямок роботи, як лазерне гравіювання. Ця послуга охоплює практично всі основні матеріали, включаючи шкіряні вироби, акрил і дерево. Є навіть гравірування по дереву, по металу, для якої призначений спеціальний гравер. Для замовлення послуги лазерного гравіювання вам знадобиться векторний макет, тобто зображення, підготовлене у векторній програмі Corel Draw або Adobe Illustrator. Якщо у вас немає навичок роботи з цими програмами або ви не хочете витрачати свій час, зверніться до наших фахівців у відділ лазерне гравірування і вони вам з радістю допоможуть.