Lenovo Thinkpad Yoga L380

Гнучкий ноутбук Lenovo Thinkpad Yoga L380 в одну секунду підлаштовується під запити будь-якого користувача. Сьогодні його можливостей достатньо для виконання ресурсномістких процесів!

Ноутбук lenovo thinkpad yoga l380-оціни поєднання гнучкості і функціональності
Модель знаходиться на межі двох популярних лінійок Леново — Синкпад, який відрізняється високою потужністю і продуктивністю, і Йога, де головна фішка — гнучкість. Лептоп поєднує в собі переваги обох серій:

тонкий і легкий корпус;

можливість використовувати і в режимі ноутбука, і в режимі планшета;

високоякісний дисплей, який дозволяє зануритися в яскравий світ мультимедіа;

потужне обладнання, здатне впоратися з будь-яким поставленим завданням;

акумулятор з тривалою автономною роботою;

середня ціна на Lenovo Thinkpad Yoga L380. За даними міжнародних досліджень ~44% населення України — активні інтернет-користувачі. У нас найкращі ноутбуки 17. 30% цих людей регулярно роблять покупки в інтернет-магазинах, і ця частка постійно збільшується з року в рік! Така тенденція не викликає подиву, адже в інтернет-магазині можна довго розглядати гаджет, знайомитися з його характеристиками, вивчати фото і відео огляди і читати відгуки реальних покупців. При цьому докучливий продавець-консультант не буде приставати з питаннями. До того ж в звичайних магазинах вибір набагато менше, ніж в інтернет-магазині, та й ціни більше.

Дешевий інтернет-магазин Стилус пропонує заощадити не тільки гроші, але і час і замовити товар, не виходячи з дому. Stylus.ua -це вигідний і зручний спосіб купити новий телефон, мікрохвильовку, телевізор, планшет, смарт-годинник або інший новомодний гаджет.

Чому саме інтернет-магазин Stylus?
Головне завдання нашого інтернет магазину – зробити так, щоб покупець залишився задоволеним. В першу чергу своєю покупкою, ну і, звичайно ж, обслуговуванням і сервісом. Що ми для цього робимо? На нашому сайті широкий асортимент продукції, який постійно оновлюється. Завдяки зручному пошуку ви зможете швидко знайти те, що вам потрібно!

Якщо сумніваєтеся в правильності зробленого вибору, ви завжди можете порадитися з нашими консультантами, які відмінно обізнані про всіх технічних характеристиках продукції, знають реальні відгуки про експлуатації більшості гаджетів, які ми пропонуємо.