Металлопроката

Металлобаза має широкий спектр товарів і послуг:

Продаж чорного і нержавіючого металопрокату. Порізка металопрокату за розмірами замовника. Також здійснюємо рубку листів на гільйотині, вальцювання і згинання труб, листів. Виконуємо токарні роботи, нарізку різьблення, торцювання ітд.
Виготовляємо металоконструкції по кресленнях замовника — каркаси буронабивних паль, ворота, сходи, поручні, огорожі і і багато іншого.
Розробка креслень КМД на металлоконнструкціі: траверси монтажні, самозахватние траверси, ферми, балки, ангари прямостінні і арочні, теплиці, альтанки, будівлі каркасні за кресленнями КМ.
Поставки металопрокату з будь-якої точки світу з подальшою митної очищенням. Нержавіючий, кольоровий і чорний металопрокат від провідних європейських виробників сталі таких як ArcelorMittal, ThyssenKrupp і т.д.
Металлобаза Стальмира в г. Киев реалізує метал для будівництва в асортименті: арматура А400 (АІІІ) і А500 діаметром 8-50, швелер типорозміром 5-40, балка двотаврова IPE, HEB, HEA, куточок по стандарту EN10056, EN10025, катанка А240, труба Безшовна холоднотянутая і гарячекатана, з ГОСТ 8732 та ГОСТ 8734, труби ВГП (водогазопровідні).
Реалізуємо металеві труби сталеві великого діаметра 820, 1020, 1420; труби спіралешовние і прямошовні а також демонтажні з під води і газу.
Кола для машинобудування з сталей 20, 35, 45 і 40-х; леговані кола з сталей 20ХН3А, 30ХГСА, S355J2, ХВГ, Х12МФ.
Трубопровідна арматура: відводи, крани шарові, муфти, з’єднувачі «американка», фланці, клапани зворотні.
склад металлопроката реалізує листовий метал різної товщини і розкрою, лист травлений, лист холоднокатаний, оцинкований лист, некондиція і ГОСТ. Метал листовий для машинобудування ст45 і 65Г, 17Г1С лист ПВЛ (просічно-витяжний лист) і лист рифлений.
Швелер гнутий і гарячекатаний серії ДСТУ3436 і ГОСТ 8240-97.
Реалізуємо нержавіючий металопрокат: труби, листи, круги.
Ми налагодили відмінні партнерські відносини з великими металургійними компаніями України, Європи і Китаю, розробили, впровадили і успішно використовуємо стратегію невисоких оптових цін.
Грамотний розподіл ресурсів, постійний контроль всіх етапів виконання замовлення, постійна взаємодія з представниками замовника гарантують якісний результат у встановлені терміни.
Наша унікальна система логістики гарантує доставку товару з високою точністю і своєчасно незалежно від того, хто вивозить товар — замовник або наша служба доставки. Металлобаза Києва Стальмира — компанія на яку можна покластися. Металопрокат відвантажується з теоретичного вазі і по електронних ваг. Метал відвантажується відкриті машини козловим і баштовим краном. Спрямовані нам замовлення на метал в найкоротший час опрацьовуються співробітниками. Призначення індивідуального менеджера для кожного замовлення дозволить врахувати особливості і потреби кожного замовника, домовитися про ціну металу і часу доставки замовлення, а також інші умови, які ми зобов’язуємося і готові виконати.