Nissan X-Trail

У 2007 році, коли на ринку вперше з’явився Nissan X-Trail, він справді відкрив нову еру в автомобілебудуванні! Сьогодні ми представляємо той самий кросовер в багатому новому дизайні, озброєний сучасними технологічними рішеннями, сучасними комунікаційними системами, зі спортивною динамікою і відточеною керованістю, які забезпечують водієві повний контроль над автомобілем. Випробуйте Nissan X-Trail— безкомпромісний міський кросовер. Купівля автомобіля вимагає особливої уваги до деталей, щоб в підсумку отримати саме те, про що ви давно мріяли. В цьому відношенні останнє покоління відомої моделі від Nissan особливо цікаво. Вперше авто було показано ще в 2013 році під час європейського автосалону. Журналісти відразу звернули увагу на те, що оновлений Nissan X-Trail значно збільшився в розмірах. В той же час не залишилося не поміченим зниження кліренсу nissan x trail. Якщо у старої моделі цей показник досягав 215 мм, то у нової він зменшився на 5 мм.

Важливі особливості

Також варто звернути увагу на те, що Ніссан Ікс-Трейл отримав більш сучасну платформу. Його колісна база дещо збільшилася, що дозволило розмістити в салоні ще один ряд сидінь. Збираючись придбати автомобіль, уваги заслуговує те, що він отримав світлодіодну оптику, а також істотно розширену систему безпеки. Останнє покоління вигідно відрізняється від своїх попередників в плані комплектації. Ще ніколи дана лінійка не отримувала настільки стильного і модного представника.

Ніссан х-трейл все також залишається універсалом, який відмінно підходить для сімейних поїздок. Він досить місткий, а також дуже комфортний. Безпека для водія і пасажирів залишилася на високому рівні. У той же час ціна моделі залишається привабливою. Пасажири Нісан Х трейл отримали доступ до відділень для речей, також вони зможуть відчути справжній комфорт в салоні, для обробки якого використовується шкіра і хром. Підлога в багажнику має кілька рівнів, що зробило відділення ще більш містким. Автосалон Віді Санрайз нагадує, що модель оснащується:

двозонною кліматичною системою;
дзеркалами з обігрівом;
системою підігріву сидінь.