Новости

Прем’єр-міністр Вірменії, голова Ради колективної безпеки (СКБ) ОДКБ Нікол Пашинян поінформував про початок консультацій з представниками країн ОДКБб.
Рада колективної безпеки є вищим органом ОДКБ. До його складу входять глави держав-членів організації. В даний час раду очолює прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян. Про це повідомляють новости кыргызстана.

Прем’єр-міністр Вірменії, голова Ради колективної безпеки (СКБ) ОДКБ Нікол Пашинян провів телефонну бесіду з президентом Казахстану Касимом-Жомартом Токаєвим і почав консультації з главами країн ОДКБ щодо ситуації в РК.

Про це він повідомив на своїй офіційній сторінці в Facebook.

«Провів телефонну бесіду з президентом Казахстану Касимом-Жомартом Токаєвим. Враховуючи звернення президента Казахстану, який очікує сприяння ОДКБ в питанні подолання ситуації, що склалася в Казахстані, як голова Ради колективної безпеки починаю негайні консультації з керівниками країн ОДКБ», — написав він.

Раніше Токаєв звернувся до глав держав ОДКБ за допомогою в боротьбі з «терористичною загрозою».

Обстановка в Казахстані залишається неспокійною, на всій території країни введений режим НС. Як складається ситуація в сусідній республіці прямо зараз, в ніч на 6 січня, дізнайтеся з онлайн-репортажу Sputnik Киргизстан.