Облицовочный кирпич

Облицювальна цегла відноситься до категорії будматеріалів, що використовуються для обробки стін нових і реставрованих будівель, декорування окремих елементів будівель (кутів, цоколя), мощення доріжок. Облицювальна цегла характеризується високим рівнем стійкості до низьких температур, впливу ультрафіолетових променів і опадів. Класифікується згідно зі своїм складом, кольором, фактурним особливостям.

Купити облицювальну цеглу можна двох видів: фасонний і фактурний. Вироби можуть мати різну кольоровість, в залежності від кольору барвника, доданого в процесі їх виробництва. По виду сировини, що використовується для виготовлення облицювальної цегли, розрізняють такі його типи: керамічний, гіперпресована, силікатна і клінкерна. Ціна лицювальної цегли визначається характеристиками готових виробів, які безпосередньо залежать від якості використовуваної сировини.

В каталозі будматеріалів представлено 9621 пропозицію з продажу облицовочный кирпич для надання оптимального вибору потенційному покупцеві. Тут можна підібрати потрібний розмір цегли: одинарний, полуторний або подвійний; ознайомитися з відгуками покупців; порівняти умови покупки і оплати будматеріалів від різних виробників; визначити необхідні технічні характеристики: марку, показники морозостійкості, пористості, теплопровідності і водопоглинання облицювальної цегли.

Облицювальна цегла є декоративним елементом, використання якого допомагає створювати оригінальний стиль будови. Одним з видів облицювальної цегли є клінкерна цегла цегла ручного формування, асортимент якого на сьогоднішній день є дуже великим.