Обменник денег онлайн

Даний договір укладається між Онлайн сервісом обміну титульних знаків, далі Obmen.CC — з одного боку, і Замовник, в особі того, хто скористався послугами Obmen.CC — з іншого боку. У нас найкращій обменник денег онлайн.

2. Терміни.

2.1. Обмін титульних знаків — повністю автоматичний інтернет продукт обслуговування, що надається Obmen.CC на підставі даних правил.

2.2. Замовник — фізична особа, соглашающееся з умовами Obmen.CC і цієї угоди.

2.3. Титульний знак — умовна одиниця тієї чи іншої платіжної системи в Мережі Інтернет, яка відповідає розрахункам електронних систем і позначає обсяг прав, відповідних договором системи електронної оплати та її Замовника.

2.4. Заявка — інформація, передана Замовником для використання коштів Obmen.CC в електронному вигляді і підтверджує про те, що він приймає умови користування сервісом, які пропонуються Obmen.CC в даній заявці.

3. Умови угоди.

Дані правила вважаються створеними за рахунок умов суспільного оферти, яка формується під час подання Замовником заявки і є однією з головних складових цього договору. Громадської офертою іменуються відображаються Obmen.CC відомості про умови подачі заявки. Головним складовим громадської оферти є дії, вчинені завершення подачі заявки Замовником і говорять про його точних наміри вчинити правочин на умовах запропонованих Obmen.CC перед завершенням даної заявки. Час, дата, параметри заявки створюються Obmen.CC автоматично в момент закінчення формування даної заявки. Пропозиція має взятися Замовником протягом 15 хвилин від закінчення формування заявки. Договір вступає в силу з моменту надходження титульних знаків у повному розмірі, зазначеному в заявці, від Замовника на реквізити Obmen.CC. Операції з титульними знаками обліковуються згідно з правилами, регламентом та формату електронних систем розрахунків. Договір дійсний протягом терміну , який встановлюється з моменту подачі заявки до розірвання з ініціативи однієї зі сторін.

4. Предмет угоди.

Шляхом використання технічних методів і автоматизованого програмного забезпечення Obmen.CC зобов’язується виконувати обмін титульних знаків за комісійну винагороду від Замовника, після подачі даними особою заявки і здійснює це шляхом продажу титульних знаків іншим Замовникам, які бажають їх придбати по сумі, зазначеній не нижче, ніж у заявці поданої Замовником. Грошові кошти Obmen.CC зобов’язується переводити на зазначені Замовником реквізити. У разі виникнення під час обміну прибутку, вона залишається на рахунку Obmen.CC як додаткова вигода і премія за комісійні послуги.