Онлайн

Перевірка постачальників алкогольної продукції та ведення свого бізнесу без штрафів і додаткових перевірок.

Webskan-це новий функціонал для перевірки обліково-контрольних марок алкогольної продукції в Республіці Казахстан, який дозволяє виявити нелегальну алкогольну продукцію. Ця функція поставляється безкоштовно для всіх клієнтів сервісу Webkassa. У нас найкраща Онлайн касса.

Переваги роботи з сервісом Webscan:

Безкоштовно для всіх клієнтів Webkassa;
Немає необхідності в покупці додаткового обладнання;
Гарантія достовірності інформації забезпечується за рахунок підключення до електронного сервісу Комітету держ. доходів МФ РК;
Швидко, просто наведіть камеру смартфона на акцизну марку і від скануйте.
Реалізація вимог законодавства:
Згідно з п.6) п. 3 ст. 9 Закону РК «Про державне регулювання виробництва і обігу етилового спирту та алкогольної продукції. «Забороняються зберігання і реалізація алкогольної продукції без наявності приладів, що визначають елементи захисту обліково-контрольних марок і (або) зчитують інформацію з обліково-контрольних марок алкогольної продукції, що підлягає маркуванню обліково-контрольними марками».

Згідно з пп. 6) п.3 ст. 282 КУпАП, порушення тягне Штраф у розмірі від 50 до 600 МРП, з конфіскацією підакцизних товарів, що з’явилися безпосереднім предметом правопорушення.

Створене рішення сервісом Веб Каса є приладом ідентифікації обліково-контрольних марок і повністю законно, що підтверджено листом Міністерства фінансів РК.