Паяльник

Паяльник для пластикових труб ТЕМП ППТ-1200 для ручної контактного зварювання поліпропіленових труб нагрітим інструментом в розтруб. Паяльник застосовується для муфтової (розтрубного) зварювання пластикових труб діаметром 20, 25 і 32 мм

ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ:
— Паяльник для пластикових труб Темп ППТ-1200
— Пластиковий кейс для зберігання і транспортування.
— Необхідні ключі і підставка під робоче положення Інтернет-магазин TEMP-UA надає величезний вибір продукції за категоріями: бензо — мототехніка, електроінструмент, зварювальне обладнання, запчастини з гарантією і швидкої відправкою. У нас найкращій паяльник сайт.

Місія TEMP-UA полягає в наданні завжди якісного інструменту та обладнання за доступною ціною. Наші фахівці допоможуть вас проконсультувати по питаннях питань у телефонному режимі, допоможе вибрати необхідний інструмент для різних видів робіт. Також звертайте увагу, що ТЕМП-ЮА підносить знижки, розігрує подарунки за купівлю товару, акційна продукція.

Інтернет-магазин ТЕМП-ЮА приймає замовлення на сайті цілодобово, а заявки по телефону здійснюється: будні дні (8:30-17:30) ;субота (9:00-15:00). Варто знати, що неділя, свята, вихідні, але можливість замовити товар на сайті 24/7, заявка буде оброблена в перший робочий день, після здійснення замовлення. Після операції зв’яжуться привітні менеджери, розкажуть про переваги тієї або іншої моделі.