Перманентный макияж

Перманентний макіяж-це, можна сказати, макіяж-татуювання: в ході особливої косметологічної процедури в верхні шари шкіри «закладають» пігмент — на обличчі в результаті утворюється своєрідний незмивний макіяж. Ми розповімо про найкращій перманентный макияж.

Б’юті-тренди постійно змінюють один одного, але який макіяж очей підійде саме вам? Короткий тест допоможе вам в цьому розібратися. Згодом, у міру оновлення шкіри, він потьмяніє, але відбуватися це буде дуже повільно — в деяких випадках ефект зберігається до 5 або 6 років. Це і великий плюс (економія часу на ранковому макіяжі), і безсумнівний мінус перманентного макіяжу: невдалий результат міцелярної водою не змити, а вдалий може набриднути, мода на нього — пройти. Тому перед процедурою доведеться ретельно зважити всі ЗА і проти.

Всі види перманентного макіяжу різні. Наприклад, тату-стрілки вважаються більш практичним рішенням, ніж перманентні брови. Що ж пропонують косметологи? По суті своїй татуаж якраз і є тією самою процедурою створення перманентного макіяжу. Але багато хто не знає про відмінності татуажу від татуювань, що і створює плутанину.