Плетеные сумочки

Жіноча сумка з ротанга – прекрасний аксесуар для прекрасних дам!

Про матеріал

Ротанг являє собою матеріал, отриманий із сушених стебел рослини, що росте в тропіках Південно-Східної Азії, а саме – пальми ротанга або схожого з нею каламуса. Їх деревина має тришаровим будовою і дуже твердою корою, але м’якого серединного шару з твердою серцевиною.

У нас найкращі плетеные сумочки.

Застосування ротанга

Історично, для народу Індонезії та прилеглих держав, ротанг є улюбленим матеріалом для виготовлення меблів, одягу, оздоблювальних будівельних матеріалів, матів, циновок. Все, що робиться з нього, поєднує в собі зручність, екологічність і приємний зовнішній вигляд, забезпечений текстурою дерева.

В процесі обробки зі стовбурів знімається кора, і отримані чисті стебла поділяються за своїм діаметрам на кілька категорій. Великі діаметри йдуть на створення предметів інтер’єру, а маленькі – на аксесуари і обплетення різних елементів меблів. Далі отримані стебла обробляються гарячим пором і гнеться. І нарешті, ротанг сушиться і закріплює свою форму, зберігаючи її постійно. Фінальним штрихом зазвичай є покриття виробу лакофарбовими складами для захисту від фізичних впливів. Така ручна робота високо цінується аборигенами і туристами.

Сумки

А що з модою, запитаєте ви? Навіть тут ротанг міцно займає важливе місце, адже з нього виготовляється величезна різноманітність сумок. Жіноча сумочка з ротанга з острова Балі чудово виглядає в теплу пору року, притягаючи погляди своєю гармонійністю і незвичайним матеріалом виготовлення. Часто, для додання плетеним еко-виробам ще більшої індивідуальності, вони прикрашаються елементами з бамбука або сушених водоростей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *