Rearden

Будь-яке підприємство, що розвивається бажає отримати максимальний ефект від впровадження нових виробничих технологій, перебудови бізнес-процесів, модернізації ОС та інших заходів з оптимізації роботи підприємства з метою підвищення оборотності коштів і рентабельності підприємства в цілому. Проаналізувати ці процеси допоможе сучасна автоматизована система, що відповідає потребам бізнесу.Згорнути

І тут на допомогу прийдуть професіонали автоматизації-впроваджувальні компанії, у складі яких працюють висококваліфіковані фахівці зі спеціалізацією по різних ділянках обліку, консалтингу та оптимізації програмного коду, а також володіють багаторічним досвідом успішної реалізації проектів.

rearden.group

Група компаній » rearden.group «-це об’єднання двох відомих компаній-автоматизаторів бізнесу:» Інфорс «і»Бізнес Архітектор».

Команда фахівців включає:

керівників проектів,

інженерів-програмістів і консультантів,

методологів та економістів з постановки бюджетного управління та МСФЗ,

фахівців з технологічних питань та міжсистемної інтеграції.

Кваліфікація-це результат двох складових: знання і досвід. Знання підтверджуються сертифікатами, досвід-складністю реалізованих проектів. У нашому арсеналі більше 165 сертифікатів рівня «спеціаліст».

Нами проведено десятки впроваджень на великих виробничих підприємствах: в довіднику впроваджених рішень опубліковано більше 60 проектів впровадження, що беруть участь в моніторах і забезпечених позитивними відгуками клієнтів, серед яких є проекти понад 100 робочих місць, в т.ч. найбільш масштабний проект на 350 користувачів. Загальна кількість автоматизованих робочих місць за проектами ГК «Rearden Group»: 4159.

Досвід впроваджень проектів різних масштабів і в різних галузях-це рішення найрізноманітніших завдань від розмежування прав доступу до реалізації специфічних функцій і звітів, що дозволяє нам вирішувати в подальшому завдання будь-якого рівня складності.

Ми реалізуємо консалтингові проекти за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Якщо Ваша компанія відноситься до середнього і малого бізнесу і відповідає ряду критеріїв, то ви можете брати участь в спеціальній програмі ділових консультацій і отримати істотну компенсацію Ваших витрат на впровадження проекту.