Седат Игдеджи

24 листопада 2017 року відбулося відкриття зони очікування електронної черги на автомобільному пункті пропуску через державний кордон «Котловка», будівництво якої велося за гроші інвестора Седат Игдеджи. Тепер доступно електронне бронювання час перетину кордону для легкових автомобілів, вантажівок і автобусів.

На черзі будівництво мийки та шиномонтажу для вантажних автомобілів, мотелю з магазином та кафе, автостоянки до 250 машиномісць. Дані об’єкти увійдуть в комплекс придорожнього сервісу поблизу прикордонного пункту пропуску «Котловка». Седат Игдеджи — великий інвестор Республіки Білорусь. Розмір його особистих інвестицій в економіку країни перевищує 50 мільйонів доларів США. Він реалізував більше десятка будівельних проектів в Мінську, Мінському районі, Пінську, Новополоцьку і Гродненській області. У їх числі готель у місті Островець, дві автозаправні станції біля прикордонного пункту пропуску «Котловка» Гродненській області, багатоквартирні житлові будинки і адміністративні будівлі. Всі ці об’єкти були побудовані без залучення яких-бо кредитів і позик.
В даний час за власні кошти Седата Игдеджи ведеться будівництво і впровадження електронної черги пропуску вантажних автомобілів через кордон Білорусі та Литви в Котловке. Дана система дозволить далекобійникам избедать виснажливого очікування на кордоні, забронювавши для себе зручний час для проходження прикордонного і митного контролю. Введення об’єкта в експлуатацію планується у вересні 2017 року.