Секс шоп

ТОП 5 жіночих секс іграшок в Україні

Час заборон минув, кожна сучасна жінка не тільки знає про секс іграшки, але і має своїх фаворитів серед них. Серед безлічі товарів інтим магазинів представниці слабкої статі вибирають:

  1. Вагінальні кульки є лідером продажів серед інших секс іграшок. Ці мініатюрні вироби використовують не тільки, щоб урізноманітнити інтимне життя, але і зміцнити м’язи піхви. Особливою популярністю користуються вагінальні кульки зі скла і металу, з допомогою них тренування мають максимальний ефект. Починати роботу м’язів варто з більш легких моделей, таких як силіконові Вагінальні кульки або латексні. Секретний секс-прийом використовували ще гейші: вони вміли м’язами піхви стискати чоловічий орган. Детальніше на https://sex-shop.ua/catalog/top_tovary/. А навчилися вони це робити за допомогою вагінальних кульок.
  2. Анальні пробки, другий за популярністю предмет в інтим магазині. Серед величезного асортименту жінки частіше вибирають анальні пробки з кристалами. З допомогою цих секс іграшок можна урізноманітнити інтимне життя зі своїм партнером. Для рольових ігор часто вибирають анальні пробки з хвостом.
  3. Вібратори бувають більш ніж 10 видів, їх загальна особливість наявність віброімпульсів і рухомих елементів. Найчастіше інших моделей вибирають вібратор вагінальний. З матеріалів вважають за краще кібершкіру і латекс, такі секс іграшки виглядають особливо реалістично і природно. Вібратори допомагають жінкам знайти ерогенні зони і навчитися отримувати оргазм.
  4. Фалоімітатори схожі з вібраторами, але в них немає рухомих елементів. Ця секс іграшка дуже популярна для використання у ванній. Найчастіше жінки вибирають фалоімітатори на присосках. Такі моделі практичні, довговічні і не бояться вологи, тому їх часто використовують у ванній.
  5. Страпони – це секс іграшка, яка допомагає жінці відчути владу над своїм партнером. Страпон кріпиться на спеціальні ремені або латексні трусики, іграшка може використовуватися, як жінкою, так і чоловіком.
    Перераховані іграшки є найбільш популярні серед жінок, але з не меншим задоволенням вони беруть участь у використанні улюблених чоловічих секс товарів.

Улюблені чоловічі секс іграшки

Чоловіки теж не соромляться своїх бажань і відкрито говорять про свої улюблені іграшки з секс шопа. Найбільш популярні такі товари:

• Мастурбатори для чоловіків – це інноваційна секс іграшка, яка створює максимально реалістичні з сексом відчуття під час мастурбації. Серед чоловіків найбільшою популярністю користується мастурбатор Fleshlight (USA). При використанні цієї секс іграшки важливо пам’ятати про необхідність використання лубрикантів, сумісних з матеріалом мастубатора.

• Виброкольца відносяться до тих іграшок, які допомагають продовжити статевий акт, а вібрація сприяє посиленню оргазму партнерки.