Швеллер

Фасонний металопрокат: швеллер ГОСТ 8240-97 СТ3ПС

Швелери з вуглецевої і низьколегованої сталі.

Швелер – це металевий виріб з П-образним перетином, виготовлений із сталевого прокату способом гарячої прокатки заготовок на сортових станах. Швелер буває гарячекатаний і гнутий (рівнополочний і нерівнополичний ). Виготовляють з вуглецевої сталі звичайного якості, конструкційної і низьколегованої сталі. Гарячекатані швелери отримують в основному з гарячої заготовки на сортових верстатах. За формою і розмірами швелери бувають: з ухилом внутрішніх граней полиць (У); з паралельними гранями полиць (П). Наша компанія, ТОВ «ПМК Сталь комерц груп» пропонує Вам широкий асортимент металопрокату: сталеві труби всіляких профілів, листи, балки, швелера, коло, куточок, арматура, катанка, квадрат, дріт, стрічки та ін.. Гнучка система знижок.

Багаторічна співпраця з великими і невеликими виробниками продукції – металургійними та металлопрокатными заводами по всій Україні і за кордоном дає Нам можливість мати найбільш повний асортимент металопрокату і задовольняти самі нестандартні запити споживачів.

Наша компанія завжди керується «залізним» правилом: для нас однаково важливі корпоративні та індивідуальні, початківці свій бізнес і вже досягли певних успіхів замовники. Кожен отримає вичерпну відповідь на його питання. Запорука успіху ми бачимо в пошуку нових форм взаємодії та кооперації з споживачами і діловими партнерами.

Співробітники компанії готові обговорювати будь-які питання конструктивного
партнерства, які будуть сприяти розвитку Вашого бізнесу в умовах взаєморозуміння і передбачуваності.

Будемо раді, якщо Ви приєднаєтеся до числа наших ділових партнерів. Заздалегідь дякуємо за Ваш вибір і щиро сподіваємося на взаємовигідне співробітництво.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *