Спасательный жилет

У той час, як до страхувальних жилетів не пред’являється ніяких вимог, рятувальні повинні відповідати багатьом пунктам. Тільки в такому випадку він зможе бути сертифікований. У нас найкращій Спасательный жилет. Так, кожен рятувальний жилет повинен мати сертифікат. Наявність рятувальних жилетів в човні обов’язково згідно із законом. Тому справжні моделі повинні мати сертифікат, який підтверджує те, що він дійсно зможе зберегти життя людині.

Як ми вже говорили, основна відмінність рятувального жилета полягає в можливості підтримати голову над водою. Для цього служить спеціальний комір — »підголовник». Це обов’язковий елемент. Також жилет повинен бути яскраво-оранжевого помітного кольору.

Крім цього, він володіє набагато більшою плавучістю, ніж страхувальний. Плавучість жилета визначається маркуванням, яка може бути наступною:

EN395-плавучість становить не менше 10.2 кг, використання жилета розраховане на віддаленість від берега в закритій воді до 20 миль.
EN396-плавучість становить 15.3 кг. Жилет можна використовувати без обмежень по віддаленості від берега навіть у відкритому морі.
EN399-рятувальний жилет з найбільшою плавучістю (не менше 28.3 кг). Розраховані на використання в екстремальних умовах.
Єдиним недоліком цієї моделі є його громіздкість. Він досить незручний, якщо ви плануєте рибалити, полювати. Але якщо ви плануєте екстремальний відпочинок або катання у відкритій водоймі на великій швидкості, то він підійде ідеально. Ціна рятувального жилета набагато вище, ніж страхувального. Але якщо ви хочете бути впевнені у своїй безпеці, то обов’язково повинні купити рятувальний жилет.