Туреччина

Туреччина-унікальна країна, де поєднується східний колорит, багатовікова історія з невимовної краси природою і шикарним сервісом. Це одна з тих країн, яка омивається відразу чотирма морями: Середземним, Егейським, чорним і Мармуровим. Туреччина пишається своєю природною різноманітністю: це смарагдові пагорби Мармаріса, величні скелі Кемера, соснові ліси Анталії, нескінченні рівнини Белека, піщані пляжі Сіде і блакитні води Аланії. Детальніше на www.moituristy.ua.

У Туреччині зосереджена немислима кількість готелів на будь-який смак, де навіть при мінімальному бюджеті ANEX Tour може запропонувати відпочинок в концепції «все включено». Турецький відпочинок підійде абсолютно всім: туристам з маленькими дітьми, галасливим молодіжним компаніям, любителям активного відпочинку і сімейним парам. Але не хвилюйтеся, заселяти всіх відразу в один готель вас ніхто не буде, просто різноманітність готельної інфраструктури надмірно!

Турецька Республіка розташувалася головним чином в південно-західній частині близькосхідної Азії, і частково — в Південно-Східній Європі. Держава має сухопутні кордони з Грузією, Вірменією, Азербайджаном та Іраном на сході, з Іраком і Сирією – на півдні, з Грецією і Болгарією – на заході. Омивається Туреччина водами чотирьох морів: Чорне, Середземне, Егейське і Мармурове.

Оскільки ландшафт країни переважно гірський, клімат на території Туреччини-Гірський з рисами континентального. Літо зазвичай спекотне і посушливе, а зими холодні і снігові. Залежно від регіону, погодні особливості країни різняться. Клімат Егейського і Середземноморського узбережжя субтропічний середземноморський, що робить зиму м’якшою, і не залишає на землі сніговий покрив. Туристичний сезон в Туреччині починається з травня і триває до листопада.