Услуги аудита

Аудитом називається перевірка діяльності підприємства або компанії, яку здійснюють незалежні перевіряючі (аудитори). В ході аудиту виконується перевірка параметрів роботи компанії, виробничих процесів і вироблених компанією продуктів. Практика показує, що витрати компанії на послуги своєчасного проведення аудиту значно менше, ніж витрати на оплату штрафів і подолання санкцій, накладених контролерами. У нас ви бідберете найкращі услуги аудита для себе.

Компанія «HLB» давно працює на ринку України і є однією з провідних українських аудиторських компаній. Висока якість наших робіт дозволила нашим стати членом DFK International-аудиторно-консалтинговою Асоціацією, представництва якої розташовані в більш ніж 80 країнах світу.

У число клієнтів компанії входять як великі представники українського бізнесу, державні організації, так і компанії середнього та малого розміру. Ми однаково професійно працюємо як з великими корпораціями, так і з невеликими компаніями.

В ході проведення послуги аудиту наші фахівці використовують різні методики перевірки, в число яких входять як міжнародні, так і власні напрацювання компанії, актуальні саме для українського ринку. Завдяки цьому ми проводимо аудит якісно і в стислі терміни, а вартість наших послуг можна охарактеризувати як розумну.