Увеличение губ

На сьогоднішній день все більше людей замислюються про естетичної косметології. У нас найкраще увеличение губ.

І якщо на пластичну операцію готовий далеко не кожен, то контурна пластика — малоінвазивний спосіб виглядати набагато молодше.

Принцип контурної пластики гранично простий. Якщо зморшки-це заломи на шкірі, то можна ввести під шкіру заповнює препарат і складка зникне. Такими наповнювачами стали філери. За допомогою цього ін’єкційного препарату можна відкоригувати середньо-глибокі зморшки, провести корекцію форми губ, додати обсягу вилиць, змінити лінії носа, підборіддя і овал обличчя в цілому.

Переваги контурної пластики численні
По-перше, результат видно відразу, часто досить одного сеансу ін’єкцій. По-друге, метод дуже ефективний, філери справляються навіть з глибокими носогубними складками. Ну і ключовий момент: ін’єкції наповнювача набагато безпечніше пластичної хірургії. Результат Ви отримуєте без необхідності піддаватися загальному наркозу і без тривалого реабілітаційного періоду.

Ефект від процедури тривалий-після одноразової ін’єкції результат помітний від півроку до двох років, в залежності від складу філера і реакції вашого організму на нього.