Акамулятор

Акумулятор на авто або акумуляторна батарея – це один з основних елементів машини. Він виконує наступні функції:

подає енергію, необхідну для запуску мотора;
служить джерелом живлення для всіх електричних приладів автомобіля;
додаткова подача енергії, коли потужності генератора не вистачає.
На сучасному авторинку можна знайти великий вибір акумуляторних батарей від відомих і зарекомендували себе виробників. Інтернет-магазин Розетка пропонує автомобілістам розглянути пропозиції від таких брендів як Bosch, Варта, Ista, Forse, Rocket, а також модель ETX14-BS. Батареї від даних виробників входять в первинну комплектацію, що говорить про довіру автовиробників і водіїв.

Основними критеріями при виборі нового акумулятора є:

напруга — це головна характеристика для розглянутих приладів. Залежно від транспортного засобу, необхідна певна напруга. Для легкових автомобілів така характеристика становить 12 вольт, для вантажних автомобілів-24 вольта ;
пусковий струм або струм холодної прокрутки – від цієї характеристики буде залежати робота стартера. Найважче випробування для батареї-запуск мотора на морозі, тому, чим вище даний показник, тим легше завести машину після зимової ночі;
електроємність-показник, що виражається в ампер-годинах. Це означає, що пристрій з показником ємності 70 Ач віддає 1 ампер енергії за 70 годин. Вибір батареї за цим параметром залежить від об’єму двигуна транспортного засобу. Також на показник ємності впливає кількість електроприладів. Електроємність впливає на габарити батареї. Інтернет-магазин Розетка пропонує варіанти акумуляторів ємністю 50 ампер годин, 60 ампер годин, 75 ампер годин і 100 ампер годин.
кріплення-батарея повинна бути надійно закріплена і в залежності від марки авто кріплення буває верхнім або днищевим.
розміри і конфігурація висновків – для акумуляторів від азіатських брендів характерні високі, що підносяться над кришкою висновки, для європейських — висновки широкі і втоплені.