Thesaurus

У першому з наших публікацій в блозі про нове видання thesaurus Cobuild English Usage , Пенні Рука докладно деякі з змін , які вона зробила в приклади , щоб гарантувати, що вони відображають зміни в суспільстві , і розмірковує про те, як майбутнє доказі цих зміни, ймовірно, буде.

Одна з наших цілей у цьому виданні полягала в тому, щоб по-справжньому уважно подивитися на приклади пропозицій, оскільки наша здогадка полягала в тому, що суспільство змінилося настільки кардинально з моменту останнього капітального ремонту, що буде робота, щоб зробити речі сучасними.

Озираючись назад на бриф для останнього видання в 2011 році, я бачу, що ми турбувалися про те, що справжні приклади занадто складні — загальна критика, спрямована на діапазон COBUILD в його ранні роки, і яку ми все ще згладжували.

Коли я переглядав приклади, я робив нотатки та класифікував застарілі матеріали. Я сподіваюся, що це допоможе нам визначити області, на які слід звернути увагу при розробці нових тематичних сторінок. Вони будуть додані до ресурсу, щоб направляти студентів і викладачів з різних аспектів використання мови, які могли змінитися за останні десять років.

Ось категорії, в які відсортовані застарілі приклади, які я ідентифікував:

технологія
туалет
Американська Англійська / Британська англійська
жінка
старомодна мова