Apple watch ремонт

Апаратна заміна скла (вакуумна поклейка OCA) на дисплейних модулях iPhone 4 / 4s, iPhone 5 / 5c / 5s / 6 / 6+ plus і нових моделях iPhone 6s / 6s plus / 7 / 7plus. У нас кращій apple watch ремонт.

Плюси даної технології:

+ не UV (ультра фіолетовий клей) NO LOCA;

+ на кожному дисплеї змінюється поляризующая плівка;

+ відсутні жирні плями і засвітки як при використання UV клею;

+ білий відтінок скла в тон білої оригінальної кнопки;

+ взимку, на морозі — відсутній ефект «інею» при торканні по екрану.

Замініть ваш битий екран iPhone на новий!

OCA Mitsubishi tape glue — оптичний прозорий адгезив для відновлення

Склеювання скла з дисплеєм (LCD):

OCA — оптичний прозорий адгезив. Надаємо послуги з ремонту битих стекол (екранів). Вакуумна апаратна склейка OCA — найефективніший метод відновлення.Якщо ви розбили тільки скло на вашому iPhone і у вас працює тачскин (touchscreen) та на LCD немає битих пікселів — вирішую вашу проблему із заміною скла. Apple Watch вже вразили весь світ просто своєю появою на світ. Дійсно, раніше подібні девайси ми могли бачити лише у фантастичних фільмах, але ніяк не у себе на руці. І хоча компанія позиціонувала себе як одна з найбільш відповідальних у плані якості, все одно продукція може вийти з ладу. Що поробиш – умови можуть бути різними від форс-мажорних обставин ніхто з нас не застрахований. Ремонт Apple Watch, починаючи від заміни батареї чи скла і закінчуючи кнопкою включення або ремінцем, може трапитися в будь-який момент.

Заміна ремінця

Ремінець в пристрої – предмет гордості розробників. Їм довелося навіть запатентувати спосіб кріплення, що і було зроблено. Ремінець може порватися або оплавитися, але заміна ремінця в яблучних годиннику – справа, напевно, найпростіше. З тильного боку, в районі місця, де ремінець входить в корпус, є кнопки. Натиснувши на них, обидва ремінця легко открепятся. Заміна в зворотній послідовності, але вже без натискання кнопок: новий ремінь вставляється в паз і зафіксується з допомогою магнітів. Потрібно визнати, що це чи не єдиний випадок, коли Watch не доведеться розбирати. Всі інші види ремонту потребують попереднього зняття дисплея, щоб «оголити» всі нутрощі апарату для необхідного ремонту.