Кисти для макияжа

Набір кистей – Must Have для нанесення макіяжу в домашніх умовах
Світ декоративної косметики багатий на найрізноманітніші засоби, з допомогою яких дівчата створюють приголомшливі образи кожен день. Кожен з них вимагає особливої техніки нанесення і свого інструменту. Використання кистей допомагає впоратися з цим завданням на всі 100%, продовжує життя макіяжу, роблячи його бездоганним. У нас найкращі кисти для макияжа.

Візажисти знають, що багато коштів чутливі до зміни мікрофлори. Недбале ставлення (нанесення пальцями) сприяє розмноженню бактерій і передчасному псуванню, а враховуючи ціну хорошою декоративної косметики це неприпустимо. Як ви вже зрозуміли, використання кистей дає можливість більш правильно, безпечно і економічно витрачати засоби для макіяжу. Причини зібрати власний набір кистей для макіяжу
Навіщо так багато? У кожного засобу своя текстура і свою вимогу до форми, складу і жорсткості пензлика. Наприклад, розсипчасті пудри і рум’яна наносяться пишними китицями з натурального ворсу (білки, кози, поні, соболя і т. д.), а для тональних основ, помад, та інших флюїдних і кремових основ допустимі браші з м’якої синтетичної щетиною.