Артлайф

Захист імунітету Артлайф значно покращує загальний стан організму. І це цілком зрозуміло, так як в складі продукції присутні лише корисні компоненти, про які також можно дізнатисся за поссиланням https://artlife-club.com.ua/zaschita-immuniteta:

  1. Ехінацея. Даний компонент прийшов до нас аж з Північної Америки, причому ще набагато раніше, ніж взагалі з’явилися антибіотики. Її використовували безпосередньо для боротьби з інфекційними хворобами. Цей компонент є ефективним для лікування простудних хвороб. Крім того, ехінацея – бездоганний захист імунітету, так як вона активує біохімічні процеси, запускаючи цілий спектр імунних реакцій, які не дозволяють розвиватися запальних процесів.
  2. Березовий лист (витяжка або сухі рослини). Даний компонент найчастіше використовується для лікування трахеїту, бронхіту і т.д. як компонент в БАДах він ефективний для підняття імунітету і сприяє боротьбі з інфекціями.
  3. Корінь імбиру. Його також застосовують при виробництві біологічно активних добавок. Це засіб застосовується для лікування більшості недуг, так як в своєму складі він містить велику кількість вітаміну С.крім того, даний компонент знімає запалення, зміцнює імунітет.
  4. Прополіс. Це один з базових захисників людського імунітету. Він сприяє активації імунної системи, збільшує опірність до різного роду інфекцій. Причому добавок з прополісом сприяє підтримці організму в міжсезоння.